Movies
Ratings
286
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0