Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Behind Every StarRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0