Movies
Ratings
1012
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Dream PalaceRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Love & FriendshipRated ★ 3.0