Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0