Titles you rated
ManpukuRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5- 정의의 아군Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5
Second LoveRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0- OuroborosRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
- Flowers for AlgernonRated ★ 4.0
- Stand up!!Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5