Titles you rated
Hollow ManRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 3.5