Movies
Ratings
108
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5