Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0