Titles you rated
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Go Go 70'sRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.5