Movies
Ratings
1851
Hillbilly ElegyRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0