Titles you rated
Andor Season 1Rated ★ 5.0- The Mandalorian Season 4Rated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 2.0
GodlessRated ★ 5.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5- Beef Season 2Rated ★ 5.0
The SerpentRated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 5.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 5.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 1.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0