Movies
Ratings
387
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5