Titles you rated
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0