Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0