Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5