Titles you rated
I ConfessRated ★ 3.5
Early SpringRated ★ 3.5
The Face of an AngelRated ★ 2.5
Paper TownsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
New Year's EveRated ★ 3.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5
This Is Where I Leave YouRated ★ 4.0
Maria Full of GraceRated ★ 3.5
Jingle All the WayRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
You're Not YouRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
City IslandRated ★ 3.5
HomeRated ★ 3.5
AdventurelandRated ★ 3.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5