Movies
Ratings
101
LUCK KEYRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0