Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Doctor JohnRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0