Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Lazarus EffectRated ★ 1.5
LavaRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 3.5