Movies
Ratings
1454
The Jungle BookRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.5
...ingRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.0
The AnimatrixRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
MimicRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5- SinglesRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0