Titles you rated
MaleficentRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 2.5
Super 8Rated ★ 2.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 1.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
Dirty Rotten ScoundrelsRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 0.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0