Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Happy LifeRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Dead Snow 2: Red vs. DeadRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 2.5
Judge DreddRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 2.5