Titles you rated
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
The MegRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Promise at DawnRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0