Titles you rated
LeviathanRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0