Movies
Ratings
142
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0