Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5