Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5