Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Four DaughtersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5