Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
The Last AirbenderRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0