Titles you rated
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 1.5
HairsprayRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.5