Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5