Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0