Movies
Ratings
173
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
TakersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.0