Movies
Ratings
34
Fists of LegendRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0