Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.5
My LoveRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
The Island of CatsRated ★ 3.5