Titles you rated
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5- To My StarRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0