Titles you rated
After YangRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
IcarusRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5