Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5