Series
Ratings
52
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Ocean GiantsRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 1.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 0.5
Gu Family BookRated ★ 1.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0