Series
Ratings
12
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0