Movies
Ratings
221
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5