Series
Ratings
18
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Living With YourselfRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0