Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5