Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.5
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
BlitzRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0