Titles you rated
What Women WantRated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
TekkonkinkreetRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5