Titles you rated
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 3.5
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.5
HomeRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 3.0- Timon And PumbaaRated ★ 4.0
Mary and MaxRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
The Swan PrincessRated ★ 4.0
PiperRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5