Movies
Ratings
27
Christmas in AugustRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0