Movies
Ratings
285
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 2.0