Titles you rated
James vs. His Future SelfRated ★ 3.5
EntwinedRated ★ 3.0
The WaveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 3.0
If You Were MeRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0