Titles you rated
- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 4.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
UnframedRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
The OfferRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- VR 휴먼다큐 너를 만났다Rated ★ 3.5
- VR 휴먼다큐 너를 만났다Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0